08. Квітень 2012 · Коментарі Вимкнено до поїздка з донецька разом із комуністом · Categories: Залишки совка, Подорожі, Роздуми на вільну тему · Tags: , , , ,
Слава Україні. Тризуб.

Слава Україні. Тризуб.

давненько не писав у своєму блозі. оце зайшов сюди і помітив, що в мене є ще цілих чотири чернетки, які я так і не дописав. цікавим “починанням”, на мій погляд, була чернетка про поїздку із донецька (страшенно миле місто насправді) в одному купе з відвертим великоросом та затятим шовіністом-комуністом, який все називав мене “хуторяном” та відверто обливав брудом якісь “хутарскіє настрої”, а також постійно плював словесно (можливо, був би сам, то плював би й насправді) на україну та всіляко цілий вечір намагався переконати (хе-хе, видно, йому хтось – сталін чи лєнін – нав’язали думку, що україни не існує) мене, що україна можлива тільки “під вєлікай расійскай імпєрієй”. сваритися я з ним наміру не мав – що говорити людині, у якої психіка скалічена ще з дитинства, та й чого його винуватити – він не жив в україні, він жив у союзі, який і був для нього його країною. просто тільки зараз розумію, скільки таких людей ще залишилося… це навіть не запроданці – це громадяни неіснуючої країни. громадани, які жили в країні, яка, що вже давно усіма визнано, будувалася силою та вся була залита кров’ю.

пригадую, один момент із нашої розмови, де він згадува про двадцяті роки та те, як на західній україні совєтським учителям вирізали на спинах червоні зірки (правда, він забувся сказати, що тих учителів – зазвичай замаскованих чекістів – туди ніхто не запрошував, а ставили їх туди для пропаганди комунізму та в якості шпигунів). та й не тільки на західній україні то було. брати зі сходу теж досить довго трималися та боролися, скільки могли.

цікаво, чому ж так наді діди поводилися з комуністами? може, на те були підстави, наприклад, в нашу країну вдерлися зайди, грабували, убивали, ґвалтували, змушували ставати рабами, щоб прогодувати ту наволоч, яка сама працювати не хотіла? і як показав досвід, через кілька десятків років усі зароблені людьми гроші були просто вкрадені тими ж таки, хто сповідував комунізм, а люди залишилися босими-голими доживати свій вік у хатах. шкода пенсіонерів, які все життя пропрацювали, а зараз тільки й мають, що грошей на булку хліба, якщо такі залишаються після спрати за комунальні послуги.

так от щодо комуніста, який говорив про зірки на спинах вчителів-чекістів: чому він не згадував про масові розстріли, коли практику знищення людей просто поставили на конвеєр? про те, як тисячами розстрілювали людей без слідства – просто для “виконання плану” із залякування людей. мабуть, багато хто читав спогади горліса-горського, де він писав, як в одного “керівника” знайшов документ, у якому було чорним по білому написано, що в києві треба розстріляти стільки-то тисяч людей по плану, в одесі – стільки-то, у харкові, донецьку тощо. розстрілювали “по плану”! не за провину, а просто тому, що був план (а пани-керівники, переважно євреї, розїжджали в дорогих авто, замотавшись із головою в дорогезні хутра)! це гірше, ніж просто худобу розстрілювати, бо ту хоч їдять. а тут – зруйновані сім’ї, скалічені душі, щоденний страх, рабство. і ще пригадалося, як читав про епізод, де дружину друга горліса-горського – вагітну, на останньому місяці, здається, схопили кілька бандитів та вирізали з живота дитину, викинувши її надвір! слава богу, що чоловік таки спромігся відомстити за свого сина та дружину. хоча кара була замалою, на мій погляд. єдине тішить, що та падлюка, яке таке звірство з жінкою змогла зробити, таки здохла майже так, як на це заслуговувала. і таких прикладів були сотні тисяч. що ж, невже людям за такі “подвиги” комуністів треба було їм дякувати та в ноги кланятися? це за якою такою хворою логікою? ті подвиги ще не зможуть забути мінімум кілька поколінь українців. можливо, не забудуть ніколи, бо, зрештою, колись дійде весь той жах, який довелося пережити нашим дідам-прадідам. і шкода, що ми зараз не такі рішучі, як наші діди. можливо, жили би інакше.

Слава Україні!

Comments closed.