16. Січень 2012 · Коментарі Вимкнено до google порушує власні правила щодо adsense · Categories: Інтернет та SEO, Пошукові системи, Просування сайтів · Tags: , , , , ,
goodle монополіст, adsense-спам

goodle монополіст, adsense-спам

або приклад того, що називаю adsense-спамом від гугла

сьогодні вирішив подивитися пошукові результати на різноманітні комерційні запити на зразок “купити телефон”, “каталог телефонів”, “купити телевізор” тощо, і виявив дивину! власне, про дивину я згодом напишу, але ідея перевірити, чи дотримується гугл власних правил, виникла тоді, коли мене запитав брат дружини, “чому на перших місцях в результатах пошуку в google постійно стоять не ті сайти, яку шукаю?” малося на увазі те, чому гугл показує в пошуках постійно в першій трійці не зовсім те, що хоче користувач, або те, що користувачеві уже в печінках сидить.

навмисно для цього щойно проглянув правила для веб-майстрів щодо розміщення контекстної реклами adsense – AdSense program policies.

у розділі про заборону заохочення користувачів клікати на рекламу (Encouraging clicks) прочитав про речі, які робити заборонено:

  • Format ads so that they become indistinguishable from other content on that page.
  • Format site content so that it is difficult to distinguish it from ads.

перекладається так:

  • Форматувати рекламні оголошення таким чином, щоб їх було важко відрізнити від іншого контенту на сторінці.
  • Форматувати вміст сайту так, щоб його було важко відрізнити від рекламних оголошень.

виявляється, що саме цими двома пунктами грішить 80% сайтів, а як наслідок, коли ви замовляєте виплату, а працівники гугла перевіряють ваші сайти на відповідність правилам, перш ніж відіслати чек, вас спокійно блокують, а гроші залишають собі (такі випадки зовсім непоодинокі, але, власне, самі веб-майстри винні, адже не дотримувалися правил!). знову ж таки: невже гугл чимось кращий за інших?! чим сайт пошуковика гугла відрізняється від інших сайтів користувачів, які замаються таким собі adsense-cпамом?! Google порушує власні ж правила! якщо у мене питають люди, чому вони в результатах пошуку бачать якийсь спам, то, виходить, їх навіть на сайті пошуковика вводять в оману та змушують клікати на те, на що вони ж клікати не хочуть! (знову ж порушення ще одного правила, написаного самим гуглом).

гугл форматує свої перші три спамівські рядки в результатах пошуку практично так, щоб вони не відрізнялися від звичайних результатів (гугл порушує правила знову).

Comments closed.