03. Січень 2012 · Коментарі Вимкнено до не відображаються категорії у wordpress · Categories: PHP-програмування, wordpress · Tags: , , ,
Не відображаються категорії у вордпресі

Не відображаються категорії у вордпресі

останні два дні працював над освоєнням вордпреса – виявилося, що не така уже й гидотна система: цілком придатна для невеликих сайтів (та й великі сайти на вордпресі бачив). от тільки трохи непокоїть те, що використовує дуже багато ресурсів. наприклад, головна сторінка зі стандартними віджетами часто призводить до того, що на хостингу в логи записується так званий “важкий запит”, де показано, що було використано 50 чи 60 мегабайт пам’яті та зроблені ресурсомісткі запити до бази даних під час генерування головної сторінки сайту. неприємно, коли практично кожен другий запит до головної сторінки – такий важезний, але це недолік системи керування контентом як такої.

щоправда, постійно з цим вордпресом можуть виникати проблеми, які важко розв’язати. зазвичай трапляється це після встановлення різних додатків (плагінів), особливо у випадках, коли доводиться редагувати або замінювати різні блоки коду в шаблоні. після таких дій допетрати, що трапилося, – практично нереально, якщо не колупатися в коді годинами, що робити не особливо хочеться :)

одна з проблем, які у мене трапилися, так і залишилася невирішеною, а саме – не відображаються категорії в адміністраторській панелі на сайтах (можна побачити, що в мене показується, на малюнку збоку). я так і не зрозумів, у чому проблема. власне, з категоріями у мене проблема на всіх сайтах, що працюють на вордпресі. в одному (у цьому) – категорії не додавалися з невідомої причини. згодом, кілька днів тому, почали знову нормально працювати (найцікавіше, що я не робив ніяких змін!). на іншому сайті робиться отака гидота, як на скріншоті. і що головне – не можу зрозуміти, де зарита собака – усе наче добре, та й вордпрес, здається, ставив з тих же файлів на кілька сайтів. можливо, під час заливання через фтп виникла якась помилка, що малоймовірно, але всяке буває. коротше, подібні глюки не додають популярності цій смс, але зважаючи на те, скільки часу та грошей можна зекономити, поставивши хоч і не найкращу, проте таки робочу (у більшості випадків) версію сайту, можна з упевненістю казати, що воно того варте.

Update: проблема з категоріями вирішилась сама після оновлення вордпреса :)

Comments closed.