телефон nokia 701

телефон nokia 701

сьогодні уже який день бавлюся новим телефоном – nokia 701. відносно новий ґаджет, який з’явився на світ наприкінці минулого року (ага, бо вже 2012 рік!). що можу сказати про телефон? тільки одне – він точно вартих тих грошей, які за нього заплачено (3100 грн. приблизно або десь $400). звісно, дорогувато, як на пристрій, який лише використовуватиметься хтось для дзвінків, тому якщо для вас єдине, що треба від телефону (або в цьому випадку – смартфону), – це тільки дзвінки, то така покупка – буде марнотратністю, нічим не виправданою. але якщо ви справжній поціновувач різноманітних новинок світу мобільних пристроїв – це справжня знахідка для вас. я вже не буду навіть перераховувати усього того, що напхано в смартфон (а це 8 гігабайтів убудованої пам’яті + підтримка microSD до 32 гігабайтів, класний ємнісний дисплей з суперміцним corning gorilla glass, наполовину металевий корпус, стильний дизайн телефону і т.д.).

найперше, що насторожило, коли взяв до рук, – навіщо на суперміцному дисплеї, стійкому до подряпин, – захисна плівка? був здивований, навіть закралися підозри, що скло не те, за яке його видають (поки не було можливості переконатися у подряпиностійкості екрана цього ґаджета, бо плівки не здирав – вона ще акуратно припасована – не заважає). дуже пристрій нагадує всі девайси, на яких стоїть андроїд (так само, просунувши пальцем з верхнього боку дисплею донизу, випадає меню з вибором з’єднання через блютуз, вай-фай, вмикання інтернету та ін.). доступно за промовчанням 4 робочі столи (чимось нагадує операційну систему мандріву та інші лінукси). телефон працює на відмінно, батарея – тримає достатньо довго (можна налаштовувати економний режим, щоб берегти заряд). переглядати відео з широким дисплеєм – просто класно і круто. єдине, що не дуже сподобалося, це не особливо висока гучність телефону. інше найкраще враження – 3д-ігри! на телефоні відразу встановлена гра – суперський симулятор перегонів на машинах! всі ці дні тільки й те роблю, що граюся! графіка – нічим не гірша, ніж на якісному моніторі для ПК, а сама гра – нічим не поступається перед flatout & need for speed. дуже сподобалося керування машинок – щоб повернути, треба нахиляти у потрібний бік телефон: спочатку важкувато трохи звикати, якщо раніше не користувався подібним керуванням, але дуже навіть прикольно (пригадується, як давно, коли з’явилися приставки, смикався у потрібний бік з джойстиком та виривав шнур із приставки, тільки тут – нема шнура :) ).

радіо в телефоні працює класно, прослуховування мп3 – на відмінно, звісно. навушники здивували – нокіа відійшла від свого стандарту з круглим гумовий проводом та зробила його тепер тонким та пласким (але вже не так легко заплутується – це плюс).

сподобався корпус, задня панель телефону – металева. приємний на дотик, дуже тоненький (мабуть, це теж враховувалося у ціну nokia 701). дисплей – дуже чутливий до доторків. дуже зручно набирати текст на сенсорній qwerty-клавіатурі – практично не промазуєш пальцями (щоправда, це більше залежить від розміру пальців :) ).

інтернет на телефоні працює швидко, але бажано поставити собі інший браузер, наприклад, оперу, бо стандартний – не найкращий вибір. на телефоні доступна купа сервісів, починаючи від соціальних мереж та закінчуючи інтернет-магазинами. шкода, що частина пз на телефоні – не куплена, а тільки демо-версії (телефон не з дешевих, так що могли би й подарувати пакет офіса та кілька ігор).

поки досить для опису. так ще напишу, коли щось цікаве помічу.

Comments closed.