01. Січень 2012 · Коментарі Вимкнено до обслуговування в готелі Лучеськ або “гривня!” · Categories: Враження, Залишки совка · Tags: , , , , ,
готель лучеськ у луцьку

готель лучеськ у луцьку

кілька днів тому отримав деякі нові враження від того, що залишилося від колишнього совка, а саме – те, як у тих “недобитих” готелях та подібних установах обслуговують клієнтів / відвідувачів, або просто культура та вихованість (або ж невігластво) тамтешніх працівників. була в мене деяка необхідність в тому, щоб завітати в готель “лучеськ” та викупити білети в одного перевізника (маю їхати за тридев’ять земель на свята).

найперше, що вразило, коли зайшов у хол – це обшарпаність закладу! виявилося, що перевізник, якого я шукав, має свою контору аж на восьмому поверсі (імовірно, весь поверх здається під так звані “офіси”).

доїхав я на ліфті на 8 поверх і вжахнувся – хоч би лампочки почіпляли, бо в коридорах – темрява непроглядна! в кінці коридору знайшов офіс, та й то тільки тому, що там стояв якийсь дядько та гукнув мені, чи не шукаю я туристичну фірму, щоб викупити білети (без його допомоги я би довго шукав щось, бо там не усі двері навіть з вивісками). поли заходив в “офіс” – то побоювався, що заходжу у якийсь притон – не прибрано, на підлозі якийсь брудний килим на пошарпані шпалери на стінах – це те, що побачив у першій кімнаті. у другій кімнаті, де й власне знаходився в цьому готелі офіс перевізника, – сиділа дівчина, обставлена телефонами, обкладена паперами. тут трохи було не так брудно, але вистачило для вражень і цього. після викупу білетів вирішив пошукати туалет. запитав у дівчини, вона й сказала, що є такий, але тільки на першому поверсі!

жах, на купу поверхів у готелі (а там їх не менше одинадцяти) лише один туалет. ну, підійшов я до адміністратора та чемно запитав, де тут знаходиться туалет, але у відповідь, – о сміх! – отримав фразу “ГРИВНЯ!” :) таке враження, наче я щось купую та ціну питав! я ж бо запитав тільки, де туалет, а тут відразу в лоб – “гривня!”. ні доброго дня, ні нормальної відповіді, а відразу наставляють лапу для грошей. правда, я потім і шкодував за ту гривню, яку заплатив за ті “зручності”, бо вони максимум – були варті щонайменше у десять разів менше :) отакі-от у нас працівники у “совковських готелях”! а сервіс та чемність персоналу – завжди на висоті :)

Comments closed.