10. Листопад 2011 · Коментарі Вимкнено до просування роботи над словником грінченка онлайн · Categories: Веб-дизайн, Робота · Tags: , , ,
динамічний пошук у словнику української мови бориса грінченка

динамічний пошук у словнику української мови бориса грінченка

сьогодні помітив, що відвідувачі блога переходять сюди, коли шукають словник грінченка онлайн :) це мене тішить, бо значить, що людям треба те, що я роблю. планував уже закінчити роботу, але в силу певних обставин робота затягується, бо деякі нехороші люди створили мені зайвих клопотів. але хочу сказати усім, що вже у мене на локальному комп’ютері словник працює:

1) у словнику грінченка уже працює пошук за заголовним словом, а також є динамічний пошук (вписуєте в поле пошуку, а вам пропонуються варіанти, які там є)

2) працює перехід на певну сторінку певного тому (проте залишилося доробити ще тільки листання вперед / назад)

3) динамічні випадкові статті – працюють

4) показується оригінал сторінки у словнику

5) для кожного слова, як уже зрозуміли, подається сторінка та том для тих, кому треба паспортизувати усю лексику та посилатися на реальну книгу, яку можна тримати в руках.

ну, і ще багато цікавих штук уже є, але, думаю, нема смислу зараз про це писати. щоб підсумувати, то скажу, що готово приблизно 90% функціоналу, запланованого для того, щоб запустити проект (уже навіть на хостинг заливав – працює ідеально, але поки звідтіля словник прибрав, бо треба довичитувати текст, а для цього треба трохи часу). а після запуску дороблю голосування за слова, додавання коментарів тощо :) так що наберіться терпіння та трошки почекайте :)

Comments closed.