22. Вересень 2011 · Коментарі Вимкнено до стоянка заборонена! · Categories: Враження, Подорожі, Роздуми на вільну тему · Tags: , ,
місця в луцьку, де заборонена стоянка

місця в луцьку, де заборонена стоянка

згадалося, що колись я ходив по вулиці та помітив складені на купи брили каміння з цеглою. порився у своїх старих фотографіях, зроблених фотоапаратом (у мене є такий собі архів-смітник), та виявив так дві фотки, які я тоді зробив, бо не міг втиматися, щоб пройти поряд та не свотографувати такі цікаві кадри. ось перша фотографія з цієї коротенької серії – місце в луцьку, де заборонена стоянка. спочатку, коли я це побачив, то подумав, що це хтось наскидав сміття на купу, щоб потім хтось вивіз, але коли підійшов ближче, то дуже здивувався, бо побачив навіть напис!

стоянка заборонена

стоянка заборонена

а ось і напис, який був на “попереджувальному знакові” – стоянка заборонена! а зверху, для надійності, мабуть, знак був прикладений ще й цеглинкою (ну, для надійності, щоб вітер не зірвав, або щоб вселяти страх у серця тих, то побачить велику цеглинку – можливо, подумає двічі, перш ніж поставити свою машину поряд з таким-от знаком) :) і це одна цікавинка – дрібними літерами на знакові “стоянка заборонена” написано “Адміністрації Луцької міської ради”, хоч папірець цей лежав зовсім на навпроти міської ради, а з протилежного боку вулиці від дитячої юнацької спортивної школи :) отак-от :) посміховисько :)

Comments closed.