19. Вересень 2011 · Коментарі Вимкнено до фотоапарат Olimpus FE-5020, 12 megapixel · Categories: Враження · Tags: , , , , ,
Olimpus FE-5020, гілки ялинки з колючками

Olimpus FE-5020, гілки ялинки з колючками

згадав щойно, що хотів написати кілька слів про такий собі милий фотоапарат олімпус (модель Olimpus FE-5020 на 12 мегапікселів). відверто кажучи, зважаючи на ціну цієї цяцьки, він мене досить таки приємно вразив, хоч я й начитався купу відгуків про олімпусівський FE-5020. відразу скажу: не вірте тим, хто критикує фотоапарат, а якщо раптом вирішили повірити – згадайте, скільки коштує цей фотоапарат та ті, які так розхваляють на різноманітних форумах чи в коментарях! зараз у будь-якому магазині Olimpus FE-5020 можна купити приблизно за 1200 грн (це включно з флеш-карткою на 2 гігабайти). за таку ціну – фотоапарат просто класний. ось зараз скину кілька фотографій, зробленим фотоапаратом.

Olimpus FE-5020, квітка крупним планом

Olimpus FE-5020, квітка крупним планом

на цій фотографії можна побачити, на скільки деталізованими виходять фотографії (звісно, 12 мільйонів пікселів – це не телефон на 2 мегапікселі). якщо достатньо світла надворі – фотографії виходять дуже гарні, але треба добре тримати фотоапарат, бо під час натискання на кнопку його трохи можна поворухнути, а тоді фотографії вийдуть не такі чіткі (правда, це стосується переважно тих об’єктів, які знаходяться від вас далеко, або які ви фотографуєте із зумом! Це основне, що варто пам’ятати – ніяких смикань, коли використовуєте збільшення (там можна використовувати оптичне збільшення – знадається, 4х, або цифрове, але останнє використовувати на раджу).

Olimpus FE-5020, пухнаста рослина

Olimpus FE-5020, пухнаста рослина

на цій фотографії ще краще видно, як точно можна зберегти деталі (але раджу на фотоапараті використовувати збереження фотографій з найкращою якістю без компресії – фотки виходять приблизно по 5 мегабайт, але результат того вартий). в цьому можете переконатися з того, що бачите на фото. тільки нагадаю, що я фотографії, які тут викладаю, стиснув сильно і змінив розміни, збереження якості фотографії у джепег форматі на 90% від оригінального. думаю, цього для більшості людей цілком достатньо.

коли будете дивитися фото будинку, то відразу скажу, що викривлення перспективи залежить від того, як тримаєте фотоапарат, але в будь-якому випадку оптика, хоч би яка вона дорога не буде, все одно дає певне викривлення, а в такому випадку нам на допомогу приходить чарівний фотошоп :) головне, щоб фото було непоганої якості та з високою роздільною здатністю, а всі чарівні заклинання можна буде зробити з фотошопом :)

Comments closed.