27. Липень 2011 · Коментарі Вимкнено до держслужбовці волині – хіба можна працювати повільніше?! · Categories: Враження · Tags: , , , , , ,

сьогодні у мене закінчилося терпіння: почав ненавидіти бюрократів ще більше, але сьогодні мене дістали держслужбовці (прокуратура!). за що їм платять?! за підігрівання м’яких сидінь цілий день? (ну, не цілий день, бо чаювати вони ходять постійно).

1) дістала прокуратура: сказали прийти взяти відповідь на скаргу сьогодні вранці. прийшов – відповідь без підпису прокурора. попросили прийти після обіду. прийшов після обіду – відповідь досі без підпису. сказали, що підпис прокурора буде “точно на 16 годину”. прийшов на 16 годину за “бамажкою”, але натомість натрапив на закритий кабінет (зламався замок). от він (працівник прокуратури) мені й сказав, що буду “кукати” і що сьогодні знову нічого не отримаю! я відповів, що зачекаю, доки вини розберуться з дверима, а тоді почув у відповідь, що прокурора не було і підпис він не поставив (я так зрозумів, що до того я мав справу тільки з “рабом” прокурора, який пише папірці, а головному прокурору тільки носить на підпис).

я нічого не маю проти, якщо прокурор розбереться зі справою за тиждень чи другий, але коли людина приходить за документом, який був обіцяний кілька разів “на сьогодні” (а це “на сьогодні” уже триває три дні!), витрачає свій час, а її тричі тільки за цей день посилають, м’яко кажучи, як якогось “салабона” погуляти, бо хтось не прийшов на роботу, то вже вибачайте! за що ж платять вам, шановні?! так і скажіть, що папірець підпишуть ЗАВТРА, а не сьогодні на 10 годину, потім на 14 годину, а потім на 16, що врешті закінчиться втраченим днем і зіпсованими нервами! я думав, що хоч прокуратура працює краще, але, бачу, сильно переоцінив їх. виявляється, не так просто в нашій країні поставити на місце сільського голову зі сільськими депутатами, які протизаконно, без попередження землевласника, відбирають його землю, передану йому в приватну власність та на якій людина працювала 20 років і хоче її приватизувати, іншій людині (порушивши купу статей із земельного кодексу)! якщо це питання не вирішиться за тиждень (уже триває зо три місяці), то напишу завтра статтю з прізвищами, або більш того – просто опублікую текст скарги прокурору. може, цим таки зацікавиться хоч хтось!

2) сьогодні ще мав намір пройти профілактичний огляд у лікаря, але через дві години чекання біля дверей кабінету випадково виявилося, що лікар (єдиний з такою спеціалізацією на цілу лікарню) пішов у відпустку (районна лікарня!), і прийде на роботу лише через 3 тижні! цікаво, а хіба люди в цей період не будуть хворіти?! чи помирати?! що за маразм?! добре піклується наша держава за нас! помирайте люди, доки лікар відпочине на курорті в криму :) зате коли повернеться – йому буде роботи менше, бо, імовірно, вами уже буде займатися патологоанатом :)

Comments closed.