12. Березень 2011 · Коментарі Вимкнено до що сталося з hosting.ua? · Categories: Роздуми на вільну тему, Хостинг · Tags: , , , , , ,

не розумію, що сталося з хостінг.уа… уже другий день не можу зайти на сайт. все, що вдається завантажити, то “The server at hosting.ua is taking too long to respond.” коротше, я так розумію, що він знову лежить. постає питання – що робити, якщо у мене, можливо, закінчуються гроші на балансі?! цікаво, чи вони автоматично продовжать мені хостинг та домени “в кредит”, чи просто заблокують за несплату, яка виникла з їх вини?! дивує мене цей хостинг дедалі більше. не знаю, що там зараз у них діється, але після пожежі можна було би якось старанніше працювати, ніж раніше. помітив, що останнім часом на більшості сайтів довго генеруються сторінки – так не повинно бути. раніше, ще коли тільки купив хостинг (до того, як дізнався про пожежу там!), все було більш-менш нормально. скарг не було особливих. сторінка, яка на хо.уа генерувалася за 0.01 секунди, на хостінг.уа генерувалася за 0.06 в середньому. різницю видно добре. а оце нещодавно та сама сторінка (без будь-яких змін у базі даних – нічого не додавав, не видаляв – база залишилася однаковісінькою, код теж не чіпав) почала генеруватися мінімум за 0.08 секунд, інколи це дотягувало аж до 12 секунд на сторінку! ну от самі подумайте, який користувач буде чекати 12 секунд на те, щоб побачити якусь сторінку?! звісно, що всі будуть якомога швидше тікати. написав у підтримку, сказав, що отака-от халепа, трохи полистувався з ними, але, як я зрозумів, проблема сама відпала через кілька годин і без старань з їхнього боку. думаю, що, мабуть, пересунули на той сервер, де мій сайт був, ще чийсь сайт, який сильно почав сервер вантажити, а як наслідок – страждали інші сайти. ну, буває, звісно, але ж не постійно. от зараз та ж сама сторінка генерується за 0.085 секунд! жах. там нема що генерувати. на хо.уа це займає 0.01. правда, в останнього є сильний недолік – у них будь-хто, хто трохи розкрутить сайт, автоматично потрапить у список “неугодних”, кого попросять або знайти інший хостинг, або перейти на дорожчий тариф або купити vps.  з одного боку, це правильно, а з іншого – проблемно, бо часом створює власнику сайту додаткові нікому не потрібні проблеми. шкода, що там нема більшої кількості різних тарифів, маю на увазі дорожчих, бо якщо сайт розростається, то треба або vps, або реєструвати кілька акаунтів та працювати з них.

—————————————————

виявив проблему: мій ІР просто блокували :) цікавий поворот подій – я плачу по 600 грн. на рік, щоб мене ще й забанили :) добре вже, щоб якийсь там бот, а то звичайного користувача :) сміюся сиджу, ну, буває й таке. коротше, якщо у когось виникне подібна проблема, то просто пишіть у супорт, вказуйте свій ІР і блокування знімуть. не знаю, чому так сталося, може, їх досили, чи нову систему для захисту від DDOS поставили, яку не вспіли налаштувати. але за останній день я ще раз стикнувся з тим, що доступ для конкретного ІР блокували. довелося знову просити видалити ІР з чорного списку. отакі-от пироги :)

Comments closed.