07. Листопад 2010 · Коментарі Вимкнено до як відновити пароль для wordpress? просто :) · Categories: PHP-програмування, Роздуми на вільну тему · Tags: , , , ,

щойно в мене виникла проблема із входом у свій блог, яким я ой як давненько не користувався, що й забув уже про його існування :) виявилося, що ще літом сюди заходив, хоч мало не божився, що писатиму тут практично щодня. насправді причина була простою – занадто багато часу працював, спав по 4 години на добу, про друзів навіть забувся, так що й мови про блоґерство й бути не могло :) от і з’явилася необхідність зайти в обліковий запис у свій блог на wordpress, проте пароль забувся (зазвичай пароль я не забуваю, але, мабуть, цього разу я вигадав щось дууууже нестандартне, а записати – забувся :) – таке трапилося в мене вперше). уже боявся, що не вийде нічого, спробував поміняти пароль через wp_users, але там виявилося, що пароль-то зашифрований :) поки ще не розібрався, як то діло шифрувати, можна, було, звісно, спробувати в іншому блозі шифрований пароль взяти та сюди через phpMyAdmin додати, але про це вже додумався після того, як знайшов в інтернеті уже готовий код :)

процедура відновлення паролю проста:

1. шукаємо через phpMyAdmin табличку wp_users

2. редагуємо user_pass, де user_login дорівнює admin (зазвичай то перший у списку :) )

3. замість старого шифрованого пароля у поле user_pass додаємо новий – 21232f297a57a5a743894a0e4a801fc3

4. тепер заходимо в адмінку та прописуємо свій логін (якщо адміністратор – то admin, якщо ж логін інший, то відповідно пункт 2 цієї інструкції трохи змінюється, бо в такому випадку шифрований пароль треба буде додавати у запис, де ваш логін), а потім і прописуємо пароль, який буде таким – admin (тобто той шифр створює новенький пароль).

5. зайшовши в адмінку, відразу змінюємо пароль на новий, бажано такий, що ви не забудете :) і лише після того пишемо те, що пишу я (і ні в якому разі не навпаки! :) ).

отак усе просто :)

Comments closed.