21. Серпень 2010 · Коментарі Вимкнено до економічна криза та приклади економії · Categories: Роздуми на вільну тему · Tags:
щойно куплений запакований зелений чай, приклад економії на людях

щойно куплений запакований зелений чай, приклад економії на людях

сьогодні, після кількох днів нічогонеписання, я вирішив таки згадати, що завів блог, та поділитися зі світом чимось новим – цього разу хотів показати приклад того, як у нас тепер обдирають та дурять людей, найімовірніше прикриваючись примарною економічною кризою, яку створюють наші депутати насправді, витрачаючи наші податки на дорогих повій, службові автомобілі (переважно як мінімум лєксуси), бари, кафе, відпочинок за кордоном, дорогезні готелі, одяг, взуття зі шкіри мамонтів і т.д. сьогодні мені захотілося купити звичайного зеленого чаю – люблю я чаювати страшенно, тому й п’ю по десять чашок на день, от і закінчується напій швидко. пішов у магазин, вибрав собі зелененький чай заварний, прийшов додому, розкрив упаковку і побачив, що чаю то – лише трохи більше третини коробки :) фото додається: вийняв з паперової коробки поліетиленову упаковку – поки не розкривав.

економічна криза та вплив на кількість зеленого чаю в упаковках

економічна криза та вплив на кількість зеленого чаю в упаковках

важко, звісно, назвати те, що я бачив – цілою упаковкою :) от і постає питання: нащо ж так нахабно брехати?! невже не можна зробити меншу паперову упаковку (як видно на фото – разів у два меншу). от би й зекономили на папері та друці на такому картоні – коробка би вийшла більш ніж удвічі меншою, то й на папері зекономили половину грошей. чим не вигода? і ще заодно би добре діло зробити – не обманювали людей. так би я відразу знав, що купую зооооовсім трохи чаю, а не стільки, як вміщається в упаковку. хоч би не розчарувався, бо знав би, що на мене чекає. а так прийшов додому, відкрив коробку, зазирнув усередину на те, що купив, і вирішив більше не купувати чай цього виробника. от і скажіть будь ласка, кому вони зробили гірше або краще? хто з цього виграв? та ніхто. програли обоє, принаймні обоє щось втратили: виробник отримав вигоду єдиний раз на мені (бо удруге я вже такий чай не купуватиму), а я – розчарувався в тому, що на ті гроші, які заплатив, отримав удвічі менше, ніж думав, що отримаю. висновок: не брешіть, а кажіть правду, бо тоді розчаровуватися не будете. брехня в принципі шкідлива, але хіба людям щось доведеш? живуть сьогоднішнім днем, намагаються здерти з інших якомога більше грошей, нічого при цьому не зробивши. навряд чи тут варто ще щось додавати. живуть, як звичайнісінькі свині: сплять, жеруть та паруються. звісно, сплять – у лайні (це щоб було зрозуміліше порівняння).

Comments closed.