14. Серпень 2010 · Коментарі Вимкнено до ізмаїльські газони та вплив спеки · Categories: Враження, Подорожі, Роздуми на вільну тему · Tags: , , , , , ,
травичка на газоні в ізмаїлі

травичка на газоні в ізмаїлі

сьогодні ходив на базар, а по дорозі мене здивувало (власне, уже вкотре) те, який вигляд можуть мати газони в різних містах. у луцьку, наприклад, якщо то газон – то він зелений, часто (хоча, на жаль, і не завжди) підстрижений (у парку практично постійно дядьки бігають травичку підстригають, правда, не знаю, куди вивозять ті машини трави звідтіля, може, яку корову годують). а от в ізмаїлі газони, як і все інше, зазвичай виглядають не так, як у інших містах. я тільки сьогодні справді усвідомив, що в україні є такі місця, де клімат, – як у сахарі. не думав, що десь буває температура в тіні більшою сорока градусів за цельсієм, але помилився. від спеки сьогодні мало тепловий удар не отримав, але минулося. а от газонам так не пощастило, як пощастило мені – вони мучаться страшенно. ось кілька фотографій :) на першій – результат впливу прямого сонячного проміння на зелені живі рослини, які, як ви можете наочно переконатися, вижити не змогли – просто посохли. дивуюся ще, як вони не зайнялися полум’ям.

газон позамітали. ізмаїльський газон з чудовою травичкою.

газон позамітали. ізмаїльський газон з чудовою травичкою.

а на другому фото – вже “пострижений газон”, тобто, якщо перекласти на звичайну ізмаїльську мову – “газон нарешті позамітали” :) отак виглядає той газон, коли з нього граблями (або ж просто віником з лози) позгрібати посохлу травичку :) смішно, але й таке буває :) звісно, на другому фото не все так сумно – таки існують рослини, які витримують спеку, відсутність дощів і тому подібні катаклізми, щоправда, назви рослини не знаю, але вигладає вона на фоні всього іншого – дуже навіть прикольно. завтра, коли добре висплюся, викладу ще кілька фотографій, на якій газончик (ну, радше ізмаїльська клумба) мені трохи подобається. не так та клумба, як одна рослинка, що схожа на ялинку. думаю, чи в луцьку би така річ росла, бо тут навіть вона, не зважаючи на те, що вона вона має найкращий вигляд з усього, що тут росте, але й та не витримує часом посухи.

Comments closed.