14. Серпень 2010 · Коментарі Вимкнено до написи на роллетах · Categories: Враження, Роздуми на вільну тему · Tags: , , , ,
роллети в місті ізмаїл. напис на роллеті у магазині.

роллети в місті ізмаїл. напис на роллеті у місцевому борделі.

звиняйте, можливо, неправильно написав слово “роллет”, але дуже захотілося поділитися фотографією, яку сьогодні зробив, коли йшов за покупками на базар. ну, не можу я не сфотографувати місцеві курйози міста ізмаїл – таке рідко побачиш, хоча в тому, що сфотографував сьогодні, наче особливого нічого й нема. просто коли згадаю, як учора сусід прийшов серед ночі не зовсім тверезим додому та влаштував співання та викрикування під вікном, то це мені чомусь “припало до душі”. коротше, на роллеті було написано – “водки нет” :) здається, то був магазин, де продавалися весіллі сукні, чи то якийсь просто весільний салон, перед яким стояв дорогезний Lexus. вже не пригадаю, але от поділитися таким шедевром треба було неодмінно. я навіть собі знайшов нове хобі – буду викладати сюди все, що мені трапиться кумедного – хіба ж гріх поділитися зі світом чимось смішним: кажуть, що сміх продовжує життя, тому давайте посміємося разом, бо ж плакати – уже пізно.

————————-

15.08.2010

сьогодні дізнався, що то за будівля така була з тим написом – пофарбований будинок сам у червоний колір. виявилося, що то ізмаїльський бордель. здається, в україні це заборонено законом, та й вони, правда, вивіски не ставлять, а шифруються під дуже скромний готель чи щось типу такого. хоча усі навколо знають, що то – бордель :) виявляється, по місту таких штук зо п’ять є :) видно, що є попит.

Comments closed.